Akademia Szczęśliwego Rodzica

Intencją Akademii prowadzonej metodą warsztatową, jest podniesienie świadomości na poziom akceptacji, miłości i radości, Przekłada się to na poczucie spokoju wewnętrznego, radości z macierzyństwa, umiejętności zorganizowania sobie czasu w równowadze między potrzebami dziecka, a potrzebami własnymi.

Nauczymy się jak uwalniać negatywne emocje (złość, smutek, poczucie winy, lęk o dziecko, o jego zdrowie i życie itp.) oraz uświadomimy sobie negatywne programy w umyśle, które odziedziczyliśmy od naszych przodków po to, aby je uwolnić i żyć z lekkością oraz radością.

Nauczymy się jak rozmawiać z dzieckiem, jak aktywnie go słuchać, jak stawiać mu granice asertywne, jak wychować go na mądrego człowieka. Odkryjemy też jakie ambicje własne, czasem niespełnione chcemy włożyć na dziecko m.in. nasze oczekiwania kim będzie, co będzie robił kiedy dorośnie. Akademia nastawiona jest na rozwój głównie prawej półkuli mózgu odpowiedzialnej za uczucia, empatię, kreatywność, rozwijanie w sobie intuicji – zaufania do swojej wewnętrznej mądrości. Nauczymy się, jak formułować intencje, które mają wzmacniać naszą rodzinę oraz elementów kinezjologii, aby być w lepszym zdrowiu.

Nauczymy się elementów kinezjologii – nauki, która pokazuje, które mięśnie ulegają osłabieniu pod wpływem stresu lub niewłaściwego jedzenia. Wzmocnimy osłabione mięśnie po to, żebyśmy byli w lepszym zdrowiu my i nasze dzieci. Nauczymy się tą metodą sprawdzać, co dziecku nie służy do jedzenia, a co je wzmacnia.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia.

Kontakt i zapisy »

2019 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay
do góry ▲