Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Ankieta coachingowa

Przed sesją możesz wypełnić ankietę coachingową. Jeśli pojawi się opór nie rób tego na siłę i po prostu umów się na spotkanie z coachem.
Dane, które zbieramy w ankiecie są zapisywane poprzez bezpieczne, szyfrowane połączenie i przechowujemy je w postaci zaszyfrowanej.

Co to jest ankieta coachingowa?

Ankieta to rodzaj wywiadu z Klientem, służy możliwie najlepszemu przygotowaniu się coacha do spotkania i wykorzystaniu czasu podczas sesji na rzetelną pracę z Klientem. Pytamy w niej o dane niezbędne do obsługi sprzedaży oraz o tak zwane dane wrażliwe związane z życiem Klienta, istotne w pracy coachingowej np. historia rodu, stan zdrowia, wykonywany zawód. Uzupełnienie ankiety o dane wrażliwe nie jest niezbędne do udziału w sesji, pozwala natomiast efektywniej wykorzystać czas przewidziany na pracę z Klientem.

Po kliknięciu w link zostanie zapoczątkowana sesja, czyli aktywność polegająca na uzupełnieniu ankiety. Zamknięcie strony spowoduje utratę wpisanych danych (podobnie jak przy zalogowaniu do banku). Wiemy, że czasem połączenie internetowe może zostać przerwane i opracowanie odpowiedzi na pytania z ankiety bywa czasochłonne dlatego polecamy abyś zapisał/a swoje odpowiedzi poza formularzem. Przygotowaliśmy w tym celu listę pytań z ankiety, który możesz pobrać. Kiedy będziesz miał/a wszystkie odpowiedzi proponujemy skopiować je do formularza ankiety online.

Pytania zawarte w ankiecie, mają charakter osobisty dlatego jeśli chcesz ją otworzyć prosimy Cię o potwierdzenie poniższych zapisów:

2021 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay
do góry ▲