Aleksandra Warsztocka - Założycielka Akademii Szczęśliwego Człowieka

Aleksandra Warsztocka

Założycielka Akademii Szczęśliwego Człowieka, dyplomowana trenerka i coach, absolwentka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych Stop oraz Akademii Coachów Trop, Ukończyła Akademię Psychobiologii u pani dr. med. Marzanny Radziszewskiej-Konopki i prowadzi konsultacje w tym zakresie.

Od ponad 10 lat prowadzi coachingi i szkolenia w zakresie umiejętności miękkich zarówno w biznesie (jej klientami są m.in. Plus GSM, Hotel 5* Aquarius SPA w Kołobrzegu, Hotel Bryza w Juracie, Eurocash, Hotel Dom Zdrojowy w Jastarni, Ośrodek Kultury w Andrychowie, Dom Dziecka w Pleszewie, Starostwo Powiatowe w Pruszkowie) jak i dla osób indywidualnych m.in.warsztaty świadomego rodzicielstwa, warsztaty jak rozwinąć wewnętrzną siłę w sobie oraz uwalniania negatywnych emocji, Akademię Szczęśliwego Dziecka.

Pasjonuje się wszelkiego rodzaju aktywnością na łonie natury: nad rzeką, wśród ptaków, w lesie. Uwielbia nordic walking, wycieczki piesze w górach oraz jazdę na rowerze. Szczęśliwa mężatka, mama dwójki dzieci 17-letniego Mikołaja i 14-letniej Marysi.

2020 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay
do góry ▲