Aleksandra Warsztocka - Założycielka Akademii Szczęśliwego Człowieka

Aleksandra Warsztocka

Założycielka Akademii Szczęśliwego Człowieka, dyplomowana trenerka i coach, absolwentka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych Stop, Akademii Coachów Trop oraz Akademii Psychobiologii. Prowadzi coachingi i warsztaty w biznesie oraz indywidualne sesje terapeutyczne i konsultacje psychobiologiczne. Specjalizuje się w pomaganiu ludziom, aby osiągali największy wzrost i rozwój w swoim życiu pozostając jednocześnie w stanie relaksu i radości. Pasjonuje się wszelkiego rodzaju aktywnością na łonie natury- uwielbia wędrówki piesze w lesie i górach, żeglarstwo, narciarstwo oraz jazdę na rowerze.

“Mam intencję wnieść jak największą wartość do życia ludzi i zostawić świat lepszym niż go zastałam. Pracuję nad pozytywną dyscypliną umysłu i przekraczaniem poziomu ego. Głęboko wierzę w to, że to co utrzymujemy w umyśle manifestuje się w świecie zewnętrznym - zmiana myślenia przekłada się na, zdrowie, sukces i szczęście, czego doświadczam każdego dnia. Medytuję codziennie pozostając w stanie wdzięczności, akceptacji, miłości i radości."

Karolina Sanecka

Manager ds. obsługi Klientów oraz badania rynku. Ukierunkowana na budowanie wysokiej jakości relacji i obsługi Klientów. Kreatywność i praktyczną wiedzę łączy koordynując badania rynku i działania marketingowe. Ukończyła studia marketingowe. Zdobyła kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu i sprzedaży projektów w agencjach reklamowych, gdzie z sukcesami współpracowała głównie z Klientami korporacyjnymi.

Pasjonuje się duchowością. W dobrej relacji ze zmianą, coraz chętniej udaje się w podróże poza strefę komfortu, ukierunkowana na życie w miłości i radości dla ludzi. Miłośniczka Matki Ziemi, sportowych emocji, ruchu, azjatyckich smaków. Na co dzień szczęśliwa współlokatorka dwóch kotów.

“Jestem przekonana, że najlepsze odpowiedzi mamy w sobie”.

Agnieszka Buśk

Managerka merytorycznych procesów szkoleniowych w Akademii Szczęśliwego Człowieka. Od ponad 15 lat jest trenerką, współtworzy i realizuje projekty rozwojowe dla zespołów, organizacji oraz grup nieformalnych. Na sali szkoleniowej (stacjonarnej i wirtualnej) spędza blisko 1200 godzin rocznie. Specjalizuje się w tematyce komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem, rozwijania własnych zasobów oraz prowadzenia efektywnych spotkań i wystąpień. Korzysta z aktywnych metod szkoleniowych (drama, gry i ćwiczenia grupowe) oraz technik facylitacji.

Z wykształcenia pedagog resocjalizacyjna i dyplomowana coach. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu oraz proces certyfikacji w metodologii FRIS® Style myślenia i działania.
Prywatnie mama dwójki dzieci w wieku szkolnym i pasjonatka motoryzacji. W wolnych chwilach chętnie sięga po gry planszowe oraz książki dot. rozwoju duchowego.

"Głęboko wierzę w to, że wszystko co nas spotyka jest odzwierciedleniem naszego wnętrza. Aby zmienić coś w świecie zewnętrznym – zmieniaj swój świat wewnętrzny, zaczynaj od siebie. Kontakt z własnymi emocjami i myślami oraz przekonaniami jest skutecznym krokiem do rozwoju oraz budowania własnego dobrostanu. Moją misją jest wspieranie innych, by zawracali ku sobie, by mogli siebie usłyszeć i zobaczyć, by rozwijali w sobie stan spokoju i akceptacji."

Mikołaj Warsztocki

W Akademii zajmuje się wsparciem technicznym i IT oraz obsługą mediów społecznościowych. Z jego pasji wynika tworzenie materiałów foto i video. Jest nieocenionym pomocnikiem w wielu kwestiach i cały czas się rozwija, aby służyć jak największej ilości osób. Prywatnie pasjonat żeglarstwa morskiego w trakcie przygotowania do zostania Kapitanem Jachtowym. Uwielbia również długie wyprawy rowerowe i wszelkiego rodzaju podróże które pomagają odkryć mu samego siebie i swoje emocje. Ma 18 lat i pracuje od 5-tego roku życia (początkowo na planach filmowych) obecnie przy coraz bardziej odpowiedzialnych zadaniach w dynamicznie rozwijającej się Akademii należącej do Jego Mamy.

“Uważam, że życie to piękna podróż, a to jak ją spędzimy zależy tylko od nas samych. Nic nas nie ogranicza, jedynie nasz umysł. Mam wizję dokąd chcę dotrzeć, jak ma wyglądać moja droga i bardzo konsekwentnie się tego trzymam, abym nie żałował żadnej chwili swojego życia. Wierzę, że dając komuś miłość, akceptację i uśmiech na twarzy wróci to do mnie z wielokrotną mocą".

2021 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay