Aleksandra Warsztocka - Założycielka Akademii Szczęśliwego Człowieka

Aleksandra Warsztocka

Założycielka Akademii Szczęśliwego Człowieka, dyplomowana trenerka i coach, absolwentka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych Stop, Akademii Coachów Trop. Prowadzi coachingi i warsztaty w biznesie oraz indywidualne sesje. Prowadziła wiele szkoleń dla firm z różnych branż: Orange, Plus GSM, Eurocash, Hotel Aquarius SPA w Kołobrzegu, Hotel Bryza w Juracie, Szpital na ul. Kopernika, UM Pruszków, Dom Dziecka w Pleszewie. Specjalizuje się w pomaganiu ludziom, aby osiągali największy wzrost i rozwój w swoim życiu pozostając jednocześnie w stanie relaksu i radości. Pasjonuje się wszelkiego rodzaju aktywnością na łonie natury- uwielbia wędrówki piesze w lesie i górach, żeglarstwo, narciarstwo oraz jazdę na rowerze.

“Mam intencję wnieść jak największą wartość do życia ludzi i zostawić świat lepszym niż go zastałam. Pracuję nad pozytywną dyscypliną umysłu i przekraczaniem poziomu ego. Głęboko wierzę w to, że to co utrzymujemy w umyśle manifestuje się w świecie zewnętrznym - zmiana myślenia przekłada się na pozytywne rezultaty (zdrowie, sukces i szczęście). Medytuję codziennie i moją intencją jest stać się akceptacją, miłością i radością oraz być przykładem pozytywnej energii.

Mikołaj Warsztocki

W Akademii zajmuje się wsparciem technicznym i IT oraz obsługą mediów społecznościowych. Z jego pasji wynika tworzenie materiałów foto i video. Jest nieocenionym pomocnikiem w wielu kwestiach i cały czas się rozwija, aby służyć jak największej ilości osób. Uwielbia długie wyprawy rowerowe i wszelkiego rodzaju podróże które pomagają odkryć mu samego siebie i swoje emocje. Ma 19 lat i pracuje od 5-tego roku życia (początkowo na planach filmowych) obecnie przy coraz bardziej odpowiedzialnych zadaniach w dynamicznie rozwijającej się Akademii należącej do Jego Mamy.

“Uważam, że życie to piękna podróż, a to jak ją spędzimy zależy tylko od nas samych. Nic nas nie ogranicza, jedynie nasz umysł. Mam wizję dokąd chcę dotrzeć, jak ma wyglądać moja droga i bardzo konsekwentnie się tego trzymam, abym nie żałował żadnej chwili swojego życia. Wierzę, że dając komuś miłość, akceptację i uśmiech na twarzy wróci to do mnie z wielokrotną mocą".

2022 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay