Akademia Szczęśliwego Człowieka

Czym się zajmujemy

W ramach Akademii Szczęśliwego Człowieka, prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, których celem jest podniesienie poziomu inteligencji emocjonalnej, poprawy komunikacji interpersonalnej, współpracy w grupie, umięjętności rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem poprzez uwalnianie negatywnych emocji.

Nasi trenerzy prowadzą coachingi dla osób indywidualnych, par i rodzin.

Dla firm i instytucji proponujemy szkolenia z zakresu rozwoju umięjętności "miękkich": integracji, komunikacji interpersonalnej, obsługi trudnych klientów, technik relaksacyjnych przeciwdziałających wypaleniu zawodowemu.

Nasi trenerzy » Rekomendacje »

Nasza misja

Misją Akademii jest rozwój inteligencji emocjonalnej, empatii oraz podniesienie poziomu świadomości na poziom akceptacji, bezwarunkowej miłości i radości u jak największej osób. Przejawia się to w byciu w stanie relaksu, spokoju wewnętrznym i poczuciu szczęścia.

 

Metody pracy

Pracujemy metodą ASC polegającą na wzmacnianiu każdej osoby, uwalnianiu negatywnych emocji, nauce uważności, aby być „tu i teraz”, pracy z oddechem, byciu wdzięcznym za wszystko co przychodzi, robieniu rzeczy, które sprawiają nam radość, rozwijaniu inteligencji emocjonalnej i empatii, rozpoznaniu swojej misji życiowej i powołania.

2019 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay
do góry ▲