Wiosenne półkolonie w Akademii Szczęśliwego Dziecka

W dniach 24-28 czerwca 2019 wszystkie chętne dzieci zapraszamy na półkolonie do Akademii Szczęśliwego Dziecka

Zajęcia prowadzone będą na zasadzie „szkoły demokratycznej”. Dzieci będą same wybierały czy wolą iść na spacer do lasu, czy też pójść na boisko.

Możliwości, które przygotowaliśmy dla dzieci jest bardzo dużo: zajęcia kulinarne, sportowe, wycieczki do lasu, zajęcia muzyczne, plastyczne, sztuczki magiczne, filmowe (tylko wartościowe filmy w tym dokumentalne, przyrodnicze), relaksacyjne, uwalniające negatywne emocje. Dzieci nauczą się wybierać, co mają ochotę robić (jest to zupełnie inne podejście niż większość innych propozycji spędzenia półkolonii, gdzie wszystko jest zaplanowane i dzieci nie mogą wybierać na co mają ochotę danego dnia). Dzieci nauczą się lepiej komunikować, konstruktywnie rozwiązywać konflikty i współpracować w grupie, staną się bardziej empatyczne.

Zajęcia mają wzmocnić poczucie własnej wartości u dzieci, zwiększenia akceptacji siebie i świata, nauczenia się bycia tu i teraz (będziemy zachęcać dzieci, żeby po okresie wzmożonej aktywności np. grania w piłkę wyciszyły się na chwilę przy muzyce relaksacyjnej lub bajce terapeutycznej), żeby wychodziły z zajęć, wybawione i jednocześnie wypoczęte.

W domu jest bardzo przyjacielski pies rasy Golden Retriever, który uwielbia dzieci. Psy takie, ze względu na swój łagodny charakter są wykorzystywane do dogoterapii dla dzieci.

Zajęcia będą prowadzić:

Aleksandra Warsztocka – dyplomowana trenerka i coach. Absolwentka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych Stop oraz Akademii Coachów Trop. Od wielu lat prowadzi warsztaty relaksacyjne – uwalniania negatywnych emocji oraz świadomego rodzicielstwa, warsztaty w biznesie z zakresu komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów, budowania zespołu. Prowadzi coachingi dla osób indywidualnych i rodzin wspierając w uwalnianiu negatywnych emocji i programów w umyśle, aby w rodzinie płynęła miłość, radość i wzajemne zrozumienie, a każda osoba realizowała siebie w najlepszy możliwy sposób.

oraz

Piotr Warsztocki: z zawodu programista komputerowy, z zamiłowania muzyk, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu: gra i uczy grać na pianinie oraz gitarze, gra również na akordeonie i harmonijce ustnej, poprowadzi z dziećmi zajęcia muzyczne, miłośnik slow food, potrafi wyczarować z dziećmi wspaniałe dania i nawet niejadki zjedzą coś zdrowego. Poprowadzi z dziećmi zajęcia kulinarne. Uwielbia robić sztuczki magiczne z kartami, których sekrety z radością zdradzi dzieciom.

Obydwoje jesteśmy zwolennikami spędzania jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu.

 

Inwestycja: 500 zł za 5 dni, uczestniczenie w 1 dniu 120 zł

Termin: 24-28.06 godz. 8:00-14:00 (możliwość przywiezienia dziecka wcześniej i odebrania później za dodatkową opłatą 10zł/h).

Miejsce: dom w Pęcicach Małych na ul. Brzozowej z dużym salonem, drabinkami, workami sako (idealne warunki dla dzieci). Ulica jest ślepa, bezpieczna, 2 minuty od domu znajduje się piękne, nowe boisko do koszykówki, siatkówki, świetlica wiejska, miejsce na ognisko i wiata. 10 minut spacerem jest piękny las do którego będziemy chodzić na spacery i zabawy.

W cenę wliczony jest obiad sporządzony według zasad slow food.

 

Zapisy telefonicznie pod numerem +48 500 046 816 lub emailem na adres kontakt@asc.edu.pl

Serdecznie zapraszamy

2019 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay
do góry ▲