Rekomendacje

Pani Aleksandra Warsztocka pomysłodawczyni Akademii Szczęśliwego Dziecka prowadziła zajęcia w klasie 0b w Szkole Podstawowej w Komorowie. Były to trzy bardzo pomocne, interesujące i potrzebne spotkania. Na zajęciach dzieci uczyły się mówić o swoich uczuciach, poznawały sposoby radzenia sobie z nimi, poznawały techniki relaksacji, wchodziły w rolę (metoda dramy). Panowała zasada dobrowolności i zachęcania dzieci do udziału w ćwiczeniach, które uczyły się asertywności.
Dzięki zajęciom dzieci chętniej ze sobą współpracowały, były spokojniejsze i radośniejsze. Mogły zregenerować siły po długim wyczerpującym dniu. W grupie panowała harmonia. Pani Aleksandra Warsztocka posiada wiedzę oraz umiejętności pracy z dziećmi. Każde dziecko w grupie mogło poczuć się wysłuchane, zrozumiane i bezpieczne. Polecam Akademię Szczęśliwego Dziecka pani Aleksandry Warsztockiej - to znakomita inwestycja w szczęście i sukces dzieci!

Małgorzata Zgorzelska
Wychowawca Klasy 0b
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Komorowie

 

Technika Uwalniania, której nauczyła mnie pani Aleksandra Warsztocka podczas coachingu indywidualnego zmieniła moje życie i mnie samą. Pomogła zaakceptować siebie i innych ludzi. Pomogła uwolnić poczucie winy, strachu i kontroli. Dzięki temu mogę łatwiej wybaczać, lepiej zrozumieć innych, współczuć i być bardziej empatyczną. Nauczyłam się akceptować każdą sytuację i szukać zawsze dobrych jej stron. Sytuacja w której jestem jest odzwierciedleniem mojego umysłu. Kiedy to zrozumiałam moja sytuacja zmieniła się na lepszą. Coaching bardzo mi pomógł kiedy miałam ciężką sytuację w pracy związaną z dużą ilością zmian i pojawieniem się nowego kierownictwa. Nie mogłam wtedy spać spokojnie w nocy, a jak przychodziłam do pracy to cały czas miałam problem z żołądkiem. Jak tylko odpuściłam stłumione negatywne uczucia, poczułam ulgę i odzyskałam spokój. Poczułam się szczęśliwa, mimo że sytuacja się nie zmieniła. Natomiast zmieniło się moje nastawienie do tej sytuacji.

Irena Yatsyshyn

2019 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay
do góry ▲