Nasi trenerzy

Aleksandra Warsztocka

Założycielka Akademii Szczęśliwego Człowieka, dyplomowana trenerka i coach, absolwentka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych Stop oraz Akademii Coachów Trop.

Pracowała 5 lat w administracji publicznej, następnie 2 lata w międzynarodowej korporacji. Przez wiele lat zajmowała się równolegle działalnością społeczną – przez 6 lat była Sołtyską Pęcic Małych; 4 lata pracowała jako dyrektor Ośrodka Kultury w Różanie. Od ponad 10 lat prowadzi coachingi i szkolenia w zakresie umiejętności miękkich zarówno w biznesie (jej klientami są m.in. Plus GSM, Hotel 5* Aquarius SPA w Kołobrzegu, Hotel Bryza w Juracie, Eurocash, Hotel Dom Zdrojowy w Jastarni, Ośrodek Kultury w Andrychowie, Dom Dziecka w Pleszewie, Starostwo Powiatowe w Pruszkowie) jak i dla osób indywidualnych m.in.warsztaty świadomego rodzicielstwa, warsztaty jak rozwinąć wewnętrzną siłę w sobie oraz uwalniania negatywnych emocji, Akademię Szczęśliwego Człowieka.

Pasjonuje się wszelkiego rodzaju aktywnością na łonie natury: nad rzeką, wśród ptaków, w lesie. Uwielbia wycieczki piesze w górach oraz jazdę na rowerze. Szczęśliwa mężatka, mama dwójki dzieci 15-letniego Mikołaja i 12-letniej Marysi, która uczy się w edukacji domowej.

2019 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay
do góry ▲