Warsztaty rozwoju osobistego dla dorosłych

Warsztaty mają na celu życie w lekkości i radości poprzez przekroczenie poziomu ego i uwolnienie negatywnych emocji oraz programów w naszym umyśle.

To co utrzymujemy w naszym umyśle manifestuje się w rzeczywistości. Jeśli odczuwamy brak w jakimś obszarze naszego życia np. pieniędzy, miłości i równowagi to ten brak ze świata otrzymujemy.

Na warsztatach nauczymy się uwalniać poczucie braku, lęku o przyszłość, nadmiernej chęci kontroli, poczucia winy, wstydu, żalu po to żeby zaufać swojemu wyższemu „ja”, które jest przepełnione bezwarunkową miłością, radością, akceptacją tego co przychodzi. Wtedy zaczynamy żyć na poziomie mocy, o nic nie musimy już walczyć, wszystko przychodzi z lekkością i łatwością, żyjemy w harmonii, odczuwamy spokój wewnętrzny, dostatek i szczęście. Wszystko jest w naszym umyśle, nasze myśli kreują świat wokół nas.

Nauczymy się dawać sami sobie akceptację i miłość oraz formułować intencje, które mają moc. Ważne jest znalezienie swojej misji życiowej i powołania, aby cieszyć się ze wszystkiego co robisz w życiu w sferze osobistej i zawodowej. Przyjdź na warsztaty grupowe, żeby odkryć siebie na nowo i przenieść się na inny poziom świadomości.

Zapisy email: kontakt@asc.edu.pl
Pytania: 500 046 816

Zapraszam serdecznie :)

Najbliższe warsztaty

Warsztaty rozwoju osobistego - Dostatek w życiu

Na najbliższych warsztatach uwolnisz poczucie braku w różnych obszarach swojego życia: materialnym, finansowym, mieszkaniowym, w związku małżeńskim, partnerskim, czasie wolnym, relacjach z przyjaciółmi, rodziną, realizowaniu swojego powołania, cierpliwości do dzieci itp.
Na warsztacie podniesiesz poziom wibracji energetycznej i poczujesz więcej szczęścia w swoim życiu oraz moc.

4 grudnia godz: 18:00-19:00
Szkoła w Komorowie (sala rekreacyjna w budynku gimnazjum)

Więcej...

Warsztaty rozwoju osobistego - Jak żyć w zdrowiu i harmonii

Na najbliższych warsztatach wzmocnimy nasze ciało, nauczymy się go słuchać i poznamy podstawowe techniki samouzdrawiania, a na koniec zatańczymy  taniec serca.

20 listopada godz: 18:00-19:00
Szkoła w Komorowie (sala rekreacyjna w budynku gimnazjum)

Więcej...

2018 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay
do góry ▲