Warsztaty rozwoju osobistego dla dorosłych

Warsztaty mają na celu życie w lekkości i radości poprzez przekroczenie poziomu ego i uwolnienie negatywnych emocji oraz programów w naszym umyśle.

To co utrzymujemy w naszym umyśle manifestuje się w rzeczywistości. Jeśli odczuwamy brak w jakimś obszarze naszego życia np. pieniędzy, miłości i równowagi to ten brak ze świata otrzymujemy.

Na warsztatach nauczymy się uwalniać poczucie braku, lęku o przyszłość, nadmiernej chęci kontroli, poczucia winy, wstydu, żalu po to żeby zaufać swojemu wyższemu „ja”, które jest przepełnione bezwarunkową miłością, radością, akceptacją tego co przychodzi. Wtedy zaczynamy żyć na poziomie mocy, o nic nie musimy już walczyć, wszystko przychodzi z lekkością i łatwością, żyjemy w harmonii, odczuwamy spokój wewnętrzny, dostatek i szczęście. Wszystko jest w naszym umyśle, nasze myśli kreują świat wokół nas.

Nauczymy się dawać sami sobie akceptację i miłość oraz formułować intencje, które mają moc. Ważne jest znalezienie swojej misji życiowej i powołania, aby cieszyć się ze wszystkiego co robisz w życiu w sferze osobistej i zawodowej. Przyjdź na warsztaty grupowe, żeby odkryć siebie na nowo i przenieść się na inny poziom świadomości.

Inwestycja 30 zł

Terminy: środa  19 września  2018 godz. 18:00-19:00Miejsce: Otrębusy, ul. Krótka 10, budynek świetlicy - mapa: https://goo.gl/maps/mGNnnePyboR2 - 5 minut pieszo od przystanku kolejki WKD Otrębusy

Zapisy email: kontakt@asc.edu.pl
Pytania: 500 046 816

Zapraszam serdecznie :)

2018 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay
do góry ▲