Zamieszkaj z nami w pięknej okolicy!

Działki na sprzedaż - Budy Józefowskie

Dzień dobry,
nazywam się Aleksandra Warsztocka i jesteśmy z moją siostrą właścicielkami tych pięknych działek budowlanych w Budach Józefowskich. Działki mają powierzchnię 1000 m2 i są położone w cichym, zielonym miejscu w Gminie Radziejowice.

W bliskiej odległości znajdują się miejsca, które mają ogromny potencjał zarówno rozwoju zawodowego, jak i edukacyjnego i kulturalnego: Najbliższe szkoły podstawowe w Kuklówce oraz druga w Radziejowicach są oddalone zaledwie kilka minut jazdy samochodem - szkoła w Kuklówce 2,8 km zaś w Radziejowicach 3,8 km. Dzieci mogą być odwożone autobusem szkolnym. Miejscowość gminna jest atrakcyjna pod względem turystycznym i kulturalnym. Przepiękny Pałac w Radziejowicach otoczony jest parkiem i stawem. Odbywa się tam wiele koncertów, wystaw malarskich i międzynarodowych spotkań. Prężnie działa Gminny Ośrodek Kultury, który oferuje szeroki wachlarz zajęć zarówno dla dzieci jak i rodziców: pilates, salsa, kodowanie informatyka, ceramika, czy warsztaty akrobatyczne to jedne z wielu zajęć, które miejscowy GOK ma w swojej ofercie. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne. Ponadto w Radziejowicach znajduje się kilka sklepów, ośrodek zdrowia, oraz fantastyczna pierogarnia! i wiele innych atrakcji. Większe miasta w pobliżu to Grodzisk Mazowiecki i Żyrardów (15 minut jazdy). Oba te miasta oferują atrakcyjne miejsca pracy. Młodzież ma szeroki wachlarz szkół do wyboru, młodzi muzycy kształcą się w szkołach muzycznych. Sportowcy mogą ćwiczą w nowoczesnej hali sportowej przy szkole w Radziejowicach i w Grodzisku. W Grodzisku jest nowoczesny basen oraz wiele boisk i hal sportowych. Osoby, dla których Warszawa jest istotnym miejscem na mapie, mogą do niej dotrzeć już w 30 kilka minut jazdy samochodem (do Dworca Zachodniego) dzięki sąsiedztwu zjazdu autostradowego z S8, do którego jest zaledwie 4 km. Dojeżdżając do stolicy warto także rozważyć komunikację transportem publicznym - parking Park and Ride przy stacji kolejowej w Grodzisku, oddalony jest 15 minut jazdy autem, skąd w 40 minut jazdy pociągiem podmiejskim można dotrzeć do Warszawy Śródmieście. Gmina Radziejowice to miejsce o nieprzeciętnym uroku krajobrazu i bardzo dogodnych warunkach komunikacyjnych. Jest to znakomita inwestycja. Wartość działek rośnie szybko, gdyż są położone w znakomitej lokalizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z analizą architektoniczną przygotowaną dla tych działek prezentującą możliwości ich wykorzystania. Link do pobrania znajduje się poniżej:

analiza-architektoniczna-budy-jozefowskie.pdf (1.9 MiB)

Zapraszamy do kupienia bezpośrednio od właścicielek.

Zadzwoń już dziś!

Aleksandra Warsztocka Tel. 575046816

2024 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone
do góry ▲