Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Metody pracy

Coachingi biznesowe

Pracuję autorską metodą ASC opartą m.in. na dorobku naukowym dr Davida Hawkinsa. Moim Nauczycielem jest także Adam Krasowski, któremu bardzo dziękuję, że podzielił się swoim doświadczeniem z uwalnianiem, co ogromnie wzbogaciło moje życie.

Służę Klientowi podczas sesji, jako “lustro”, aby mógł stanąć w prawdzie na swój temat. Metoda pracy zakłada, że “prawda Cię wyzwoli”. Klient podczas sesji stawia sobie cele osobiste i biznesowe oraz wskaźniki ich osiągnięcia. Praca nad wzrostem i rozwojem odbywa się podczas serii 10 spotkań trwających 60 minut co tydzień. Klient przygląda się ograniczeniom swojego umysłu, negatywnym emocjom i przekonaniom, następnie decyduje które z nich uwolni. Coach pokazuje w jaki sposób Klient może to zrobić i towarzyszy mu w tym procesie. Nic nie robi za Klienta. Klient uczy się brać 100% odpowiedzialności za swoje życie i za rezultaty; nie ma żadnych zewnętrznych przyczyn. Uczy się dyscypliny umysłu oraz kasowania negatywnych programów i emocji z podświadomości. Nasz umysł potrzebuje około 8-10 tygodni, aby zmienić swoje stare, ograniczające przekonania i zastąpić je wzmacniającymi. Dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że około 99% Klientów bardzo szybko osiąga sukcesy i inwestycja w cykl spotkań zwraca się wielokrotnie. Potwierdza to 100% pozytywnych opinii od osób korzystających z usług Akademii (w opiniach Google oraz na FB Akademii Szczęśliwego Człowieka). Inwestycja w rozwój siebie zwraca się najszybciej. Właściciel i manager są najcenniejszymi zasobami każdej Firmy i warto, żeby o siebie dbali. Zapisz się już dziś na pierwsze spotkanie coachingowe, żeby móc doświadczyć pozytywnych rezultatów. Każda osoba, która osiągnęła sukces w biznesie miała swojego coacha.

Nasi Klienci to ludzie sukcesu - właściciele dużych i średnich Firm oraz managerzy, których celem jest jeszcze większy wzrost oraz rozwój pozostając w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Efektem pracy będzie nauczenie się przebywania cały czas w pozytywnym stanie energetycznym, bo jest to fundament osiągania sukcesów w biznesie. Rezultatem będzie jeszcze efektywniejsza praca nad budowaniem Firmy i/lub zarządzaniem Firmą, zespołem pozostając w stanie relaksu.

 

Szkolenia i warsztaty dla biznesu

Naszą misją jest, aby Firmy odnosiły jak największe sukcesy, wzrost i rozwój. Mamy intencję prowadzić najwyższej jakości szkolenia i warsztaty. Naszym przesłaniem jest, aby wykorzystać każdą minutę maksymalnie efektywnie. To co nas wyróżnia to atmosfera radości i wzajemnej życzliwości oraz akceptacji. Badania pokazują (“Neurodydaktyka mózgu, czyli nauczanie przyjazne mózgowi” M. Żylińska), że takie pozytywne warunki uczenia są niezbędne, aby nasz mózg efektywnie zapamiętywał. Szkolenia oparte są na wielu ciekawych, praktycznych, autorskich ćwiczeniach, które pozwalają uczestnikom przenieść sytuacje ze szkolenia do codziennej pracy i życia. Każde szkolenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb Firmy i uczestników. Rezultatem jest zwiększenie wdzięczności wśród pracowników odnośnie pracy, którą mają - większa wzajemna życzliwość w zespole, znacznie bardziej pozytywne nastawienie do Klienta, lepsza obsługa Klienta, zwiększenie sprzedaży, większa efektywność pracy przy pozostaniu w stanie relaksu, co przeciwdziała wypaleniu zawodowemu oraz powoduje zwiększenie odporności na stres. Szkolenia mają na celu również nauczenie większej dyscypliny umysłu i planowania działań, co zwiększa efektywność pracy, jak pokazują badania nawet 11-krotnie.
Badania 1200 pracowników w okresie pandemi (VII-VIII 2020) opublikowane w raporcie: https://f.hubspotusercontent40.net/hubfs/5488344/Raport_Activy-Przyszlosc_wellbeingu_benefitow.pdf pokazują jakie benefity pracownik chciałby najbardziej otrzymywać od pracodawcy:
Dofinansowanie do szkoleń: 67,6%
Sesje ze specjalistami takimi jak m.in. psycholog/terapeuta  37,7%
Wykłady z psychologami/terapeutami 24,5%.
Nasza Firma odpowiada na te potrzeby doskonale. Inwestycja w pracowników zapewnia najwyższy zwrot i prowadzi do sukcesu Firmy.
Już dziś zadzwoń do nas lub napisz, żeby umówić się na rozmowę w sprawie szkoleń i warsztatów dla pracowników Twoje Firmy.

Uwalnianie negatywnych emocji (D. Hawkins)

Nasze samopoczucie, zdrowie psychiczne i fizyczne oraz dostatek są zależne od tego, co utrzymujemy w naszej podświadomości. Kiedy uwolnimy negatywne emocje, przekonania i programy z poziomu nieświadomego w sposób automatyczny następuje znacząca poprawa we wszystkich obszarach życia.

Uwalnianie negatywnych emocji z podświadomości polega na pracy z ciałem i oddechem podczas głębokiego relaksu. Służy przekraczaniu poziomu ego poprzez uświadomienie sobie negatywnych emocji i fałszywych przekonań, które determinują nasze zachowanie, samopoczucie, zdrowie, to jak układają się nasze relacje w związkach, a nawet jaki rodzaj pracy wybieramy.

Praca z uwolnieniem powoduje przekraczanie kolejnych poziomów świadomości, które opisuje David Hawkins m.in. w książce „Siła czy moc” oraz "Technika uwalniania" i wejście na poziom akceptacji wszystkiego, co przychodzi, miłości, radości i pokoju. Na wyższych poziomach świadomości poprawia się nasze samopoczucie psychiczne, fizyczne, zwiększa się obfitość i dostatek. Zaczynamy żyć w lekkości i szczęściu.

Technika uwalniania opiera się na głębokim relaksie i uważności – pracujemy z zamkniętymi oczami i wizualizacją otwierania przestrzeni, tak jak drzwi, przez które uwalniają się różne emocje w postaci pewnej formy energii, którą jedynie obserwujemy.

Ta praca się różni tym od terapii, że jak pokazuje doświadczenie jest zwykle efektywniejsza czasowo. Już po pierwszym spotkaniu można zauważyć efekty pracy w swoim życiu poprzez lepsze samopoczucie, więcej spokoju i radości.

Zapraszam serdecznie na spotkanie ze mną.

Z miłością,
Aleksandra Warsztocka

2024 © Akademia Szczęśliwego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ilustracje - pixbay
do góry ▲